Saturday, 21/10/2017 | : : CEST+2
Tiszacsege

Forgatócsoport járt városunkban

Forgatócsoport járt városunkban

A nyár első hónapjában is forgatócsoport látogatott el városunkba. Az Echo csatorna A legszebb település című műsorsorozatához készített felvételeket többek között az önkormányzatról, a múzeumokról, a Tisza-partról, a Termálstrandról, a két templomról és a Patás Pajtás Lovasudvarról.

A nálunk készült epizód körülbelül egy hónap múlva kerül adásba. A pontos időpontról honlapunkon tájékozódhatnak.

Online lista

6 látogató van online
4 vendég, 2 bots

Kapcsolat Elérhetőség

Email: pmhivatal@tiszacsege.hu

Phone: 06 52 588-400

Fax: 06 52 588-405

Address: 4066 Tiszacsege, Kossuth u. 5.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás